Yüzüncüyıl ECA Servisi

 

44Yüzüncüyıl ECA Servisi satış sonrası tamir , bakım ve onarım işleri yapan , uzman ve tecrübeli bir firmadır. Çağrı merkezlerimizdeki ekiplerimizle 7/24  destek olmayı başararak sizlerin beğenisini her zaman kazandık.

Vardiyalı çalışma sistemine sahip teknisyenlerimiz günün erken saatlerinden gece yarılarına kadar hizmet vermektedir. Servis işi beklemeye ve bekletmeye gelmez , mağduriyetlerin hemen çözülmesi gerekir. Bu konuda en hızlı çalışan servis olma ünvanımızı her zaman koruduk.

Eca kombi almadan once mutlaka keşif yaptırın.En sağlıklı seçimi yaparak evinizi veya iş yerinizi ekonomik olarak ısıtabilirsiniz. Gereksiz büyük ve gereksiz küçük kombiler size verim sağlamasından çok zarar verecektir. Satış mağazalarındaki personeller bu konuda sizlere yol gösterici olacaktır.

Bacalık kombilerin yasaklanması ve üretimden kalkması ile hermetik cihazlara geçiş yapılması ile emniyetimiz de artmıştır. Cihazdan zehirlenmelerin en büyük nedeni olan eski tip kombiler mutlaka değiştirilmeli ve can güvenliğimiz sağlanmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir