Yaşamkent ECA Servisi

 

22Yaşamkent Eca Servisi evlerimizde ve iş yerlerinde kullandığımız kombi ve şofben gibi cihazların bakım ve onarımını yapan , işinin ehli , kalteden asla ödün vermeyen , müşteri ilişkilerinde samimi ve dikkatli , yaptığı her işte mükemmeli başarmaya uğraşan , garantili işleri ile sizi üzmeyen ve bütcenizi yormayan , dürüst ve güvenilir olma yolunda çok mesafe kaydederek sizleri memnun eden bir yapıya sahip , köklü geçmişi ile  deneyimli ve tecrübeli bir işletmedir.

Kış ayları öncesi  cihazlarımızın bakımını yaptırmak büyük önem arz eder. Temizliği ve genel ayarları yapılarak çalışma prensipleri kontrol edilen kombi ve şofbenleriniz sizi üzmeden , canınızı sıkmadan ve gayet ekonomik çalışarak sizleri mağdur etmez.

İleride yaşanabilecek sorunlar da kontrol esnasında tespit edilerek gerekli müdahalede bulunulur ve böylelikle belki de büyük masrafa dönüşme olasılığı yüksek olan problem ortadan kaldırılarak gereksiz yere para ödemenizin önüne geçilir. Eca amblemi taşıyan tüm ürünlerinizin kaliteli ve güvenilir şekilde bakım ve onarımını yaptırmak için bizi arayabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir