Ulus ECA Servisi

            

33

ECA yerli bir şirket olup üretimlerini Manisa merkezli fabrikalarında yapmaktadır. Ülkemizde iş alanında binlerce kişiye istihdam sağlayan kuruluş, ürettiği ürünleri ile de Türkiye’nin her tarafında servis olanakları ile zenginleştirmiştir.

Ankara Ulus bölgesinde firmamız Ulus ECA servisi hizmet vermektedir. Servisini yaptığımız ECA firmasının tarafımıza yüklediği sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmek için çalışmaktayız.

Ulus ECA servisi olarak yoğuşmalı ve yoğuşmasız kombiler, merkezi ısıtma sistemleri, güneş enerji sistemleri, radyatörler, boylerler, klimalar, su ısıtıcıları gibi birçok ECA markası ürüne servis desteği sağlamaktayız.

Servis merkezimiz haftanın altı iş günü sabah saat 09:00 da açılmakta olup akşam saat 18:00 da kapanmaktadır. Merkezimiz kapanınca hizmetlerimiz bitmemekte ve çağrı merkezlerimiz 7/24 faal durumdadır.  ECA servisine ihtiyacınız olduğu her an arayabilir ve alanında uzman çağrı destek personellerimizden yardım alabilirsiniz.

Eğer telefon ile çözümlenecek bir durum söz konusu olursa teknik ekibimiz devreye girmekte ve size yardım için adresinize gönderilmektedir. Kısacası Ulus ECA servisi bünyesinde  hizmet sınırsız olup müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.Kombi alırken dikkat edilmesi gerekmektedir.

Ev ya da iş yerlerine en uygun modeldeki kombiyi bulmak elbette profesyonellik ister, bu yüzdende pişmanlık yaşamamak için kararlarımızda bir yardım almamız gerekmektedir. Piyasa da bulunmakta olan kombilerin birçoğu ne yazık ki istenilen performansları gösterememektedir.

Ayrıca çok çabuk arızalanan ve parçaları zor bulunan kombilere harcanan paralar boşa gitmektedir. Şimdilerde en özel markanın ürünlerine hizmet vermekte olan Ulus Eca Kombi Servisi kombi alırken ve kombi kullanırken ne yapmanız gerektiği konusunda her türlü konuları sizlerle paylaşmaktadır.

Deneyimli ekip sayesinde kendilerine ihtiyaç duyulan tüm adreslere kısa sürelerde ulaşmakta olan servis her daim hazır olan araları sayesinde sorunlara zaman kaybetmeden müdahale etmektedir.

Ulus Eca Klima Servisi

Klima alırken de yine aynı özenin gösterilmesi gerekmektedir. Kombiler gibi yılın 12 ayı kullanılmakta olan klimalar ayrıca bir takım rahatsızlıklara da neden olabilmektedir.

Bu yüzden klimaların ne denli kaliteli olduğu ve bakımlarının Ulus ECA Servisi tarafından düzenli aralıklar ile yapılması önemlidir.  Bakım sürelerini kullanıcılara haber veren servis çalışanları belirli zamanlar öncesinde klima sahiplerini bilgilendirerek klimaların bakımlarını yapmaya gitmektedirler.

Birçok kez bakım sırasında fark edilen sorunlar olmakta olup, hemen müdahale edilen sorunlar kesin olarak çözülmektedirler. Ulus Eca  servisi uzun mesaili çalışma saatleri içerinde sizlerden gelecek çağrıları beklemekte olup, hiçbir şekilde müşterilerini zor durumda bırakmamakta olan servis kısa sürede sorunları gidermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir