Pursaklar ECA Servisi

 

33Pursaklar ECA Servisi hizmetlerine aralıksız devam ediyor. ECA ülkemizin en yaygın ve en çok tercih edilen markalarındandır.Kombi ve şofben gibi ürünlerine tüketiciler yoğun ilgi göstermektedir…

Sağlam yapısı , kolay kolay arıza açmaması ve ergonomik kullanımları ile dikkat çekmektedir bu ürünler. Yerli üretim olması sebebi ile de hiç bir şekilde yedek parça ihtiyacı çekmeyeceğiniz bu cihazlarda dikkat edilmesi gereken en önemli husus emniyetli kullanımdır.

Camlarınızda havalandırma deliği olmayan ortamda çalışan bacalı cihazlarınız ortamdaki oksijeni bitirmektedir .Bu sebeple mutlaka havalandırma menfezinizi açtırınız .Kombi kullanımı ortamı kurutur,nem derecesini düşürür..

Kalorifer peteklerinizin üzerine koyacağınız içi su dolu kaplar nem ihtiyacınızı karşılayarak baş ağrıması gibi durumları engeller.Su damlatan , çalışmayan , çok ısınan , gürültülü çalışan veya hiç çalışmayan kombiniz mi var ? Endişe etmeyin..

Derhal servisimizi yani Pursaklar Eca Servisi ofisini arayarak sorununuzun çözümü için ilk adımınızı atabilirsiniz.Uzman ekiplerimiz anında müdahalede bulunarak konunun çözümü için yardımcı olacaklardır…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir