Konutkent ECA Servisi

 

22Konutkent ECA Servisi her zaman kendisini geliştiren yapısı ile sürekli ileriye gitme gayretinde olan , işlerini titizlikle ve profesyonellikle halleden , ekonomik fiyatları ile yüzünüzü güldüren , tamiratlarına ve kullanılan yedek parçalara 1 yıl garanti vererek sizleri güvence altına alan , uzman kadrosu ile her türlü sorununuza kalıcı müdahalelerde bulunan , köklü geçmişi ile sizlerin güvenini kazanmış kaliteli ve prensipli bir firmadır.

Konutkent sakinleri yıllardır yapmış olduğumuz tamirat işlemlerini iyi bilirler ve bizi yakından tanırlar. Müşteri ilişkilerinde daima saygılı ve olumlu olmaya özen gösteren personellerimiz sorunlarınıza gayet ılımlı yaklaşarak memnuniyetiniz için ellerinden geleni yaparlar.

Her biri konusunun en deneyimlisi ve tecrübelisi olan teknik personellerimiz ECA markalı kombi ve şofbenlerinizi ilk günkü kapasitesine ulaştırıp konforlu bir kullanım sağlamak için var güçleri ile çalışmaktadır. Bizi rakiplerimizden ayıran özelliğimiz fiyatlarımızın makul düzeyde olmasıdır. En iyi servis hizmetlerini alabilmek için lütfen merkez telefonlarımızı arayarak randevu alınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir