Keçiören ECA Servisi

 

33

Günlük yaşamımızın bir parçası olan ve temel ihtiyaçlarımızdan bir haline gelen Kombi ve şofben  sistemleri bilinçsiz kullanımla ve bakımı yapılmadığı taktirde yıpranabilir.

ECA ürünleri de dönemsel bakımları Keçiören ECA Servisi tarafından detaylı ve doğru bir şekilde yapılmadığı taktirde verimli çalışmayabilir ve bozulabilir. Özellikle vanalar ve su basıncı ayarlayıcıları gibi su tesisatının çalışmasında etkili elemanlar çok çabuk yıpranmakta ve ayar gerektirmekte.

Ayrıca en çok kullanılan sistemlerden biri olan iklimlendirme sistemleri de detaylı bakım, temizlik ve performans kontrolü gerektirmekte. Kış aylarında daha da çok kullanılan merkezi ısıtma sistemleri, kombileri, boyler, doğalgaz kazanları ve doğalgaz tesisatı vanaları da özel temizlik ve bakım gerektirir.

Keçiören ECA servisi sertifikalı elemanlarıyla gerekli kontrol ve ayarları yapmakta; fan temizliği, kir ve toz temizliği hizmeti sunmaktadır.

Tesisat bağlantısı ve ayrıca güneş enerjisi sistemlerinin de panel kontrolleri gibi profesyonel hizmet gerektiren kontrollerini yapan Keçiören ECA servisi hasar durumunda acil telefonunuzla en hızlı şekilde hizmetinize yetişmekte.

Alet problemlerinde garantili ve kalıcı çözüm sunan teknik servisleri tercih edin ve işinizi şansa bırakmayın.Tüm kış boyunca ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarımızı kombilerimiz sayesinde oldukça ekonomik fiyatlarda gerçekleştiririz.

Yalnızca kullanıldıkların mekânlara değil aynı zamanda çevreye de temizlik sağlamakta olan kombiler bizlere doğalgazın en büyük hediyesi olmuş durumdadır. Kullanımları kolay olan kombilerimizin genellikle basınç düşmesinden kaynaklı olarak sorunları olmaktadır.

Ayrıca kombilere gaz gitmediği durumlarda da kombiler çalışmamakta olup, bu yüzden gaz vanalarının hemen kontrol edilmesi gerekmektedir. Keçiören Eca kombi servisi kombilerin sorunlarını gidermekle kalmayıp, aynı zamanda kullanıcıları kombiler hakkında bilgilendirmektedir.

Acil durumlar karşısında kendileri adreslere ulaşana kadar sorunların büyümemesi ve istenilmeyen durumların yaşanmaması için kurulum aşamalarında her türlü bilgileri kombi sahiplerine anlatmaktadır.

Keçiören Eca Klima Servisi

Sayısız markaya ait klimalar evlerin, iş yerlerinin ve toplu kullanım alanlarının başköşelerinde yerlerini almış durumdadır. Şimdilerde inşatların biter bitmez monte edilen ilk eşyalar arasında yer alan kombi ve klimalar yaşamımızı daha kaliteli hale getirmekte olup, kullanıcılarına konforlu hayat sunmaktadırlar.

Bu özel ürünleri alırken belirli markaların ürünleri olmasına dikkat etmemiz gerekmektedir. Ürünlerinin arkasında durmayan birçok marka ne yazık ki bizlerin her daim zamandan ve paradan yana mağdur olmamıza neden olmaktadır.

En özel markalar arasında yer alan Eca tüm beyaz eşyalarına gerekli garantileri vermekte olup, servisleriyle de her zaman kullanıcıların yanında olmaktadır. Keçiören Eca servisi bu özel markanın klimalarının her türlü sorunlarını çözmekte olup, bu sayede kullanıcılar klimalarını uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanmaktalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir