İncirli Eca Servisi

 

33İncirli ECA Servisi prensipli çalışan , kaliteden asla ödün vermeyen , titiz ve uzman bir kuruluştur. Sektörde edindiğimiz tecrübeleri işimize yansıtarak en kaliteli işlemi yapma amacında olduğumuzu ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar içinde bulunduğumuzu belirtmek isteriz.

Zamanımızda dakikaların bile hayaımızda büyük yer kapladığını düşünecek olursak , servis işerinde hızın ve süratli çalışmanın ne kadar önemli olduğunu kavrayabiliriz. Arıza yapan ürünün onarımı için beklemek bzi fazlası ile bunaltır. Üstelik yaşam standardımızı düşüren bu durum sıkıcı durumlar yaratabilir.

Düşünün ki kışın ortasında kombiniz aniden durdu ve çalışmıyor.Veya tam duş alacağınız esnada şofbeniniz arıza açtı , nahoş olan bu durumlar yaşantımmızı olumsuz yönde etkiler ve sinirimizi bozar. Ama hemen üzülmeyin , canınız sıkılmasın. İncirli ECA Servisi bir telefonla işinizi çözümler ve yaşantınıza kaldığı yerden huzurla devam etmenizi sağlar. Yüksek donanımlı mobil araçlarımızla anında müdahale etme yeteneğine sahip olan ekiplerimiz sizleri memnun etmek için 365 gün mesai vermektedir. Lütfen arayarak veya mesaj atarak randevu alınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir