İncek ECA Servisi

 

44ECA markalı ürünler kalitesi ile ön plana çıkmaktadır… Ürettiği dayanıklı kombi ve şofbenler tüketicilerin her zaman yoğun ilgisi ile karşılaşmıştır. Bu dayanıklılık da bir yere kadardır. Yılda 1 kere cihazlarımızı bakıma sokarak kullanım sürelerini uzatabiliriz.

Ayrıca ekonomik ve en yüksek verimde yanmalarını sağlayabiliriz. İncek ECA servisi olarak tam donanımlı ve yeterli sayıdaki ekiplerimizle yılın 365 günü servis vermekteyiz. Bakım ,onarım ve arıza giderilmesi gibi işleriniz için bizimle hemen temasa geçebilirsiniz.

Randevu işlemleriniz için sesli yanıt sistemi ile yanıt alabileceğiniz gibi sayfamızdaki formu doldurarak da yardım alabilirsiniz. Kombinizin veya şofbeninizin yamnaması , gürültülü çalışması ,su damlatması veya diğer başka işlemleri içim merkezimiz sizlerden gelecek çağrılara anında yanıt verme kabiliyetine sahiptir..

Orjinal yedek parça kullanımına azmi dikkat ederek sorunlarınıza kalıcı çözümler getiren teknisyenlerimiz güleryüzlü çalışmaları ile de rakiplerine her zaman fark atmıştır. Sizlere hizmet etmek bizleri oldukca fazla mutlu edecektir. Lütfen bizimle iletişime geçiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir