Hasköy ECA Servisi

 

33ECA markalı ürünlerinizin bakım onarım işleri için kurulmuş olan Hasköy ECA Servisi yaklaşık 20 yıldır sektörün içinde bulunup bir çok başarılı işe imza atmıştır.

Sürekli kendini yenileyen bir yapıya sahip olmamızdan dolayı çağın gerisinde kalmayarak sektördeki bütün gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Bu sayede tamirat işlemlerinizi en doğru ve kalıcı şekilde gerçekleştiriken yanlış müdahalelerde bulunmanın önüne geçerek sizi risk altına girmekten kurtarıyoruz.

Bu sayede bütcenize de olumsuz yük getirmeyerek rahat nefes almanızı sağlıyoruz. Hasköy ECA servisi prensiplerine bağlı , titiz çalışan ve güleryüzlü ekiplerden kurulmuştur. Tüm personelimiz sizlerin mutlu olabilmesi için çalışmalarını sürdürmektedir.

Mesai saatleri dışında ve hatta pazar günleri dahi nöbetci ekip bulundurarak tamiratlarınızı ara vermeye gerek kalmadan kısa zamanda bitiren firmamız tüm yapılan müdahalelerde kullanılan malzemelere tam 1 yıl garanti vermekte ve onarımlarınızı orjinal parça kullanarak gerçekleştirmektedir.. Mükemmel derecedeki hizmetlerimizden siz de yararlanmak isterseniz randevu alabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir