Etlik ECA Servisi

         

33

Isıtma ve soğutma sistemleri ile enerji sistemleri konusunda çok kullanışlı ürünler sunan ECA markası, aynı kalitede bir servis desteğini gerektirir. Bunun için de Etlik ECA servisi ve uzman ekibi, en iyi şekilde ECA markalı cihazların bakım ve onarım işlemlerini üstlenmektedir.

Kaliteli bir servis hizmeti sayesinde, cihazlarınızın hiçbir problemi çözümsüz kalmaz. Bakım işlemlerinin en iyi şekilde yerine getirilmesi sayesinde, cihazlarınız arızalara karşı daha dayanıklı hale gelecek ve performansları hep ilk günkü gibi kalacak.

Etlik ECA servisi, bakım uygulamalarında tüm olanaklarını ortaya koyar ve kısa sürede işlemlerini tamamlar.Günün hangi saati olursa olsun arızalanmalar için de hemen servis ekibinden destek isteyebilirsiniz.

Her arızanın çözümüne karşı eğitimli ve deneyimli olan ekip, en iyi şekilde yardımcı olur ve cihazlar yeniden düzelir. Siz de zaman kaybetmeden keyifle ECA markalı ürünlerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Artık güvenle destek alabileceğiniz bir servis hizmetine sahipsiniz.

Deneyimli servis ekibi ile, ECA markalı ürünleriniz için sizlere kesin sonuç garantisi de vermektedir.Şimdilerde kombisiz ev ve iş yeri bulunmamaktadır. Doğalgazın yaygınlaşması ile birlikte hayatımıza dâhil olan kombiler sayesinde yalnızca ısınma ihtiyacımızı değil aynı zamanda sıcak su ihtiyacımızı da gidermekteyiz.

Kalorifer sistemine oranla ya da diğer su ısıtıcılara göre oldukça ekonomik faturalar sunmakta olan kombilerin farklı özelliklere sahip olan modelleri bulunmaktadır. Özelliklerin yanı sıra marka ve markanın ürünlerinin her daim yanında olan serviste kullanıcılar için en önemli ayrıntılardır.

Etlik Eca kombi servisi bu özel markanın kombilerinin bakım ve onarımlarını gerçekleştirmektedir. Servis tarafından sunulmakta olan tüm hizmetler garantili olup, sorunlar kesin olarak çözülmektedir. Ayrıca servis tarafından kombilere kullanılmakta olan tüm parçalar garanti kapsamında olup, sorunlar tekrarladığın da kullanıcılardan ekstra ücretler talep edilmemektedir.

Kombiler kadar bizler için önemli olan klimalarda şimdilerde yaz kış demeden hayatımızın en önemli yerini almış durumdalar. Mekânların en başköşelerinde yer alan ve tek bir tuş ile çalışmakta olan klimaları, sabit ayarlara alarak mekânları aynı ısıta tutmakta olan kullanıcılar, düzenli olarak klima bakımlarını da yaptırarak kendilerinin ve mekânları kullanmakta olan diğer kişilerin sağlığını riske atmamaktalar.

Etlik Eca  servisi kendilerine ulaşan herkesin doğru klimayı seçerek, mekânlarda doğru yerlerde kullanmaları için özenle çalışmaktadır. Servis bünyesinde görev almakta olan tüm elamanlar teknik servis için gerekli olan tüm eğitimlere sahip olup, yıllar içerinde kazandıkları deneyimler sayesinde hizmetleri sorunsuz olarak sunmaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir