Etimesgut ECA Servisi

 


33

Günlük yaşamımızı kolaylaştıran, kaliteli ve dayanıklı ürünleri ile hayatımıza ayrıcalıklar katan ECA, Etimesgut ECA servisi ile de satış sonrasında hep yanınızda. ECA ürünlerinizin daha uzun süreli kullanımı için periyodik olarak bakıma ihtiyaçları vardır.

Özellikle uzun süreli kullanımlarda bakımları yapılmayan ürünlerin ne yazık ki zaman içerisinde sorunları ortaya çıkmaktadır. Bu da sizin ECA markalı ürünlerinizi verimli kullanmanıza engel olur.

Etimesgut ECA servisi olarak ECA markalı ürünlerinizde yaşayacağınız herhangi bir sorunla karşı yanınızdayız. Deneyimli personelimiz ile en kısa sürede teknik servis hizmeti veriyor ve zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Teknik servis süresi boyunca ürünlerinizle ilgili sizlere geri bildirimlerde bulunarak süreçten haberdar ediyoruz. Özellikle ECA markalı ürünlerde parça değişimi konusunda orjinal yedek parça kullanımı ile ürünlerinizin daha uzun ömürlü olmasını ve aynı sorun ile bir daha karşılaşmamanızı sağlıyoruz.

Ürünlerin doğru ve daha verimli kullanımı için sizleri bilgilendirerek hem enerjiden, hem de bütçenizden tasarruf etmenize yardımcı oluyoruz. ECA markalı ürünlerinizle ilgili data detaylı bilgi ve teknik servis hizmeti için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Eca kombinizin tüm arızalarına kesin çözüm sunan, temizliğini yapan Etimesgut Eca Kombi Servisi %100 garantili çözüm üreten ve kaliteden ödün vermeden çalışan bir firmadır. Büyük bir titizlikle çalışan ekip alanında eğitim almıştır.

Kombinizin her türlü sorununa hızlı ve yerinde çözümler üretmesi ile de fark yaratıyor. Garanti veren firma orijinal parça kullanarak, arızanın tekrarlamasını minimum seviyelere indirir. 7/24 hizmet imkânı sunarak, mağduriyetinizi ortadan kaldırır.Eca klima konusunda tam donanımlı eğitim almış profesyonel ekibe sahip olan Etimesgut Eca Klima Servisi klima bakım, onarım, montaj ve de-montaj hizmetlerini çabuk ve kusursuz olarak yerine getirir.

İşçilik ve yedek parçaya garanti verir. Kaliteden ödün vermeden sağlıklı bir şekilde kesin çözümler üreterek klimanızın uzun yıllar çalışmasını sağlar. Uygun fiyata servis imkânları sunan firma, 7/24 hizmete açıktır. Müşteri memnuniyeti ve güvenliğine odaklı hizmet veren ekip, zamanda ve çözümden sınır tanımıyor.

Klimanızın en az yılda bir defa bakımının yapılmasını söyleyen firma, bunu sadece klimanın sorunsuz çalışması için değil, sizin de sağlığınızı düşünerek söylüyor. Maddi ve manevi olarak sorun yaşamamanız için uzman ekip hızlı ve kesin çözümlü sonuçlar sağlıyor.

Eca klima konusunda öğrenmek istediğiniz her şeyi Etimesgut ECA Servisi anlatarak daha bilinçli kullanmanızı sağlıyor. Sağlıklı iklimlendirme, iyi çalışan klima sayesinde gerçekleşir. Ve bunun için de deneyimli ellerde bakımının yapılması lazım. Aradığınız deneyimli kadroda bu firmada bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir