Dikmen ECA Servisi

            

44

Su tesisatı ve ısınma sistemleri hayatımıza büyük bir öneme sahip. ECA bize bu aletlerin yanı sıra duş teknesi ve vanalar gibi ısınma sistemlerinin ve banyoların çoğu ihtiyacını karşılayacak ürünler sunmakta.

Bu aletlerin daha verimli çalışması ve sorun çıkartmaması amacıyla aletlerin düzenli bakımı ve kontrolü şart. Özelikle kış aylarında en çok ihtiyaç duyduğumuz ve kullandığımızı boyler, kalorifer kazanları, güneş enerji sistemleri ve su ısıtıcıları gibi ürünler sık sık bakım ve temizlik gerektirmekte.

Bu bakımların eğitimli elemanlarca yapılması gerekmektedir. Garanti kapsamı dahilinde teknik servisler ücretsiz parça değişiminden onarıma birçok hizmet sunabilir. Dikmen ECA sevisi size hızlı ve hizmet garantili desteği vermekte. Arıza tespit ve performans kontrolü yapan teknik servis kullandıkça değişmesi gereken parçalara da onarım garantisi sunabilmekte.

Detaylı bakım, temizlik ve kesin onarım garantisi veren Dikmen ECA servisi profesyonel ekibiyle size en kısa sürede destek sağlayacaktır. Kombi bacası temizliği, filtre temizliği, fan temizliği, basınç ayarlarının yeniden yapılması gibi profesyonel hizmetleri işin ehline bırakın.

Kombilerin kullanımına başlanılmasının ardından hayatımız daha da kolaylaştı. Hayatımıza temizlik ve konfor kazandırmakta olan kombilerin özellikleri sahip oldukları görüntülerinden elbette daha önemlidir. Kullanılacakları mekânlara uygun özelliklerde seçilmemiş olan kombiler ne yazık ki beklenilen performansları sağlayamayacaklardır.

Bu yüzden de kombi almaya karar verildiğinde bu konuda deneyimli kişilerden gerekli yardımların alınması gerekmektedir. Dikmen Eca kombi servisi tamda bu konuda çok geniş bir kitleye hizmet etmektedir.

Kullanıcıların tarafından her zaman memnuniyet kazanmakta olan bu özel markanın ürünlerinin dilinden anlayan servis kurulum ve montajları en kaliteli malzemelerle çok kısa süreler içerinde gerçekleştirmektedirler. Ayrıca bu süreç içerinde kullanıcıları kombileri ile tanıştırmakta olup, acil durumlar karşısında servis gelene kadar yapmaları gerekenleri öğretmektedirler.

Dikmen Eca Klima Servisi

Küçücük kumandaları ile bizlere dört mevsimin en güzel özelliklerini tattırmakta olan klimalarımız artık olmazsa olmaz eşyalarımız arasında yerlerini almış durumdadır. Yalnızca serinlemek amaçlı yıllarca kullanılmış olan klimalar şimdilerde kış aylarında da ısınma amaçlı kullanılmaktadır.

Diğer ısınma ürünlerine oranla hem kullanımı kolay hem de görüntüleri ile mekânlara uyum sağlamakta olan klimaların her daim yüksek performanslara sahip olmaları için özellikle filtrelerinin düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir.

Aksi takdirde istenilen ısıları sağlayamayacak olan klimalardan çıkan havalarında kaliteleri düşük olacak olup, özellikle klimaların mekânlarında bulunan yaşlı ve çocuklar bu durumdan olumsuz etkileneceklerdir. Dikmen Eca servisi tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldırmak adına büyük bir titizlikle çalışmalarına devam etmektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir