Demetevler ECA Servisi

 

33

ECA Türkiye‘de uzun zamandan beri faaliyet gösteren oldukça ciddi bir firma ve müessesenin markasıdır. Demetevler ECA servisi, ECA markasının Türkiye Demetevler temsilcisidir.

Verdiği hizmetler ile ECA markasının değerine değer katmaktadır. ECA markası ile üretilen bütün ürünlerin teknik bakım ve onarımı konusunda tecrübeli ve yeterli bilgi ve belgeye sahip personeli ile müşterilerinin her türlü servis ihtiyaçları Demetevler ECA Servisi tarafından kısa sürelerde karşılanmaktadır.

ECA markasının ayrıcalığını ve kalitesini yaşamak isteyen ve bu kaliteyi yıllarca kullanmak isteyen müşterilerin tercihlerinden dolayı pişmanlık duymaması için başta kombi olmak üzere diğer ECA ürünlerinde üstün performans ve çözüm odaklı yaklaşımlarla tamir edilmekte ve bakımları gerçekleştirilmektedir.

Müşterinin güvenini sarsmadan ve herhangi olumsuz bir düşünceye kapılmalarına izin vermeden servis hizmetlerinin tamamı verilmektedir.Demetevler ECA servisi, ECA markasına eşdeğer şekilde marka ve değerini yükseltilmekte ve müşteri memnuniyeti her şeyin üstünde tutmaktadır. Verdiği servis hizmetlerini çok yönlü olarak vermekte olan Demetevler ECA Servisi, müşterilerin taleplerini de dikkate alarak ürünlerin tamirini ve bakımını yerinde veya servisin ofislerinde gerçekleştirmektedir.

Eca kombi arıza giderme, temizlik ve bakım işlerinde rakipsiz olan Demetevler Eca servisi 7 gün 24 saat sınırsız hizmeti ile sizlerle. Eğitimli ekibi, pratik bilgilere sahip ve hızlıdır.

Eca kombi sorunlarınızı yerinde ve kesin çözüme ulaştırmadan yanınızdan ayrılmaz.  Ayrıca 1 yıl yedek parça garantisi verir. ECA kombinizin uzun ömürlü olması ve sağlığınızı tehdit etmemesi için düzenli temizliğini ve bakımını yaptırmalısınız.

Gezici servis ekipleri, istediğiniz vakit yanınıza gelir..Eca klimanızın sizi yarı yolda bırakmadan yıllarca sorunsuz iklimlendirme sağlaması için yılda bir defa bakım yapılması gerekir. Eca klima konusunda uzman ve eğitimli personelden oluşan Demetevler Eca kombi servisi güvenliğiniz için, haftanın her günü 24 saat hizmete hazırdır.

Kesintisiz ve hızlı hizmette alanında rakipsizdir. İşçilik ve yedek parçaya garanti veren firma, uygun fiyatlara kaliteli hizmet sunarak, ekonomik olarak ta kolaylık sağlıyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma, ECA klimanız konusunda ihtiyacınız olan bilgiyi de verir.

Gezici servis araçları ve profesyonel ekibi ile tam donanımlı ve hızlı olarak yanınıza gelir. Gerek görmedikçe parça değişimi yapmaz. Kaliteye önem veren firma, orijinal yedek parça kullanır. Hizmetlerinin sonunda en büyük kazançları, memnuniyetiniz ve gülen yüzünüzdür.

Hızlı, kaliteli güvenilir bir klima bakım hizmeti istiyorsanız, adresiniz burası yani Demetevler Eca Servisi. Deneyimli eller tarafından onarımı ve bakımı yapılan klima, daha uzun ömürlü çalışır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir