Cevizlidere ECA Servisi

 

22Cevizlidere ECA Servisi yüksek kalite standartlı tamir işlemleri yapan , müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ,işlerini başarılı bir şekilde tamamlayan , yapmış olduğu işlemlerin ilerleyen zamanlarda da arkasında duran , kaliteli işlerine her gün bir yenisini ekleyen , güleryüzlü çalışmaya ve davranmaya önem gösteren , müşteri ilişkilerinde dikkatli ve saygılı , kuralcı ve perensipleri doğrultusunda çalışan bir işletmedir.

Tüm enerjimizi sizleri memnun edebilmek adına kullanmaktayız.İşlerimizi büyük bir hız ve dikkat içinde gerçekleştirmekteyiz. Ekonomik ve güvenilir tamirat işlerine imza atmaktayız. Tüm sorunlarınızı dikkatlice dinleyerek ve cevabini vererek alınabilecek en iyi neticeyi bulmaya çalışmaktayız. Cevizlidere bölgesi ve çevresine hizmet vererek problemlerinizi mobil ekiplerimizle anında çözebilme yeteneğine ve kapasitesine sahibiz.

Ayrıcalıklı ve özel hizmetler vererek rakiplerimizle olan farkımızı ortaya koyabilmekteyiz. Tüm bu saydığımız işlemlerden siz de istifade etmek isterseniz çağrı merkezlerimizi arayıp kaydınızı bırakabilirsiniz. En kısa sürede yanınızda olacağımızdan şüpheniz olmasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir