Cebeci ECA Servisi

 

44Üretmiş olduğu kombi ve şofbenlerle sektörde en çok tercih edilen markaların başında olmayı başarmış ve bu yerini her zaman korumuş bir markadır ECA. Üretim öncesi çalışan AR – Ge bölümü en kaliteli cihazları müşterilerine sunabilmek için mesai yapmakta ve bu çalışmalarının karşılığını fazlası ile almaktadır.

Hemen hemen her evde kullanılan şofben ve kombiler hayatımızın bir parçası olmuştur.Önemini ve kıymetini ancak arıza yaptığı zaman anlarız.

O saate kadar çoğumuz bakımlarını göz ardı eder , ”nasıl olsa çalışıyor ” mantığı ile hiç bir müdahalede bulundurmayız. Halbuki böyle yapmakla kesinlikle yanlış yaptığımızı bilmeliyiz. Bir ürüne bakım yaptırmak için illa ki onun bozulmasını beklememliyiz.

Yılda 1 defa yapılacak bakım cihazın önrünü uzatarak sizin de yaşayabileceğiniz arızaların önüne geçer. Düşük maliyetlerle yapılan bu işlemler hayati önem de taşımaktadır.Yüksek performans elde etmek ve gaz sarfiyatımızı da düşürmek için mutlaka periyodik bakımlarımızı yaptırmalıyız. Çağrı merkezlerimizden alacağınız randevu atacağınız ilk adımdır.

Gerisini bize bırakın , içinizi rahatlatacak işlemleri profesyonel ekiplerimiz başarı ile uygulayacaktır. Cebeci Eca Servisi sizlere bir telefon kadar yakındır. Lütfen arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir