Çayyolu ECA Servisi

                                                     

22

Herkesin evlerinde kullandığı bir makinaları ve aletleri vardır. Kombi, klima vb. Bunların bakımları periyodik olarak yapılmazsa arıza çıkartıp sizleri zor durumda bırakabilir.

Bu nedenle sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunan Çayyolu ECA servisi sizleri yarı yolda bırakmayıp düzenli bir şekilde hizmetlerinizi sağlamaktadır. ECA servisinde çalışan personellerin hepsi sertifikalı, donanımlı, kendilerini her gün geliştiren kişilerden oluşmaktadır.

Bildiğiniz üzere teknoloji sürekli gelişmektedir. Bu nedenle personellerin hepsi bu gelişen teknolojilerin gerisinde kalmamak için her gün kendilerini geliştirip kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Kombiler evlerimizin vazgeçilmez eşyasıdır. Onların bakımları ve onarımı oldukça önem taşır. Sonuçta kombiler sayesinde sıcak duş alıp ısınıyoruz. 7 gün 24 saat hizmet veren ECA servisi bir sorun çıktığı an bir telefonla vaktinde ulaşıp sorunlarınızı hemen çözmektedir. Uzun yıllar hizmet veren firma kendilerini oldukça geliştirmiştir.

Bu yüzden sorunları anında anlayıp ona göre işlem uygulamaktadırlar.Sonuç olarak Çayyolu ECA servisi müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir.

Kaliteli ve güvenilir hizmet vermek onlar için önemli bir unsur içermektedir. Güler yüzlü çalışanlar sizleri beklemektedir.Kombilerimiz sayesinde kış aylarımızı sıcak geçirdiğimiz gibi günün her saati sıcak su ihtiyacımız karşılamaktayız.

Eski usul ısıtıcıları evlerimizden kaldıran, soba ve kalorifer sıkıntılarından bizleri kurtararak rahat bir yaşam sunan kombilerimiz kimi zaman ufakta olsa arızalar yaşamaktadırlar. En çokta basınç düşüşü gerçekleşmekte olan kombilerimizin gaz borularının ve su giriş çıkış bölümlerinin düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir.

Gaz alış verişlerinde sıkıntı yaşandığında kombiler çalışmayacak olup, buda ısınma ve su ihtiyacının görülememesine neden olacaktır. Çayyolu Eca kombi servisi bu özel markanın üretmekte olduğu tüm kombi modellerinin bakım ve onarımlarını gerçekleştirmektedir.

Ayrıca kullanıcıları kombileri nasıl kullanacakları hakkında bilgilendirmekte olan servis sorunsuzca uzun yıllar kombilerini gönül rahatlığı ile kullanmalarını sağlamaktadır. Piyasa da bulunan klimaların sahip oldukları özellikleri ve modelleri birbirinden farklı olup, herkes kendi mekânlarına uyum sağlayacak ve en iyi performansı gösterebilecek klimaları seçmektedirler.

Klimaların uzun yıllar ilk günkü gibi çalışmaları için düzenli olarak filtrelerinin temizlenmesi gerekmektedir. Filtreleri temizlenmemiş olan klimalar ısıları ayarlayamayacakları gibi ortamlara sunmakta oldukları havaların kaliteleri de oldukça düşük olacaktır.

Sahip oldukları kumandaları sayesinde kolay kullanımlara sahip olan klimalar duvar tipi ve salon tipi modelleri sayesinde kullanılacakları mekânlara uyum sağlayacak çeşitliliğe sahiplerdir.

Kurulumları oldukça kolay olan klimaların her daim yanında olan Çayyolu Eca  servisi vermiş olduğu fiyat teklifleriyle de müşterilerinin memnuniyetlerini kazanmaktadırlar.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir