Çankaya ECA Servisi

                             

44

Çankaya ECA servisi, evlerinizde, işyerlerinizde bulunan kombi, şofben ve termosifon bakımları için kurulmuştur. Ankara Çankaya ilçesi ve çevre ilçelere de hizmet veren firma, her türlü sorununuzu gidermektedir.

Arızanızın büyüklü ne olursa olsun, elinde bulunan son teknoloji aletler ve tam donanımlı donanım araçları ile birlikte, bulunduğunuz adrese kadar gelerek, arızalarınızın onarımını yapmaktadır.

Arıza onarımı ve tamiri dışında, ayrıca periyodik bakımları da üstlenmektedir. Filtre temizliği, dijital ya da analog ekran göstergesi, ısı derece göstergesi gibi bileşimlerin bakımlarını da bizzat yaparak, makinelerinizi kış aylarına hazırlamaktadır.

Kışın sürekli devir daim şeklinde olacak olan kombileriniz, bütün kış boyunca sizi ve evinizi ısıtmak için devamlı çalışacaktır. Bu yüzden, kombilerinizin bakımını yaptırmak son derece önemlidir. Ürünlerinizin hem uzun ömürlü hem de gönül rahatlığı ile kullanabilmeniz için, mutlaka bakımlarını yaptırarak, kış ayına öyle girmelisiniz.

Çankaya ECA servisi müşteri temsilcilerine ulaştığınız anda, en kısa sürede, size belirtilen randevu tarihinde gelerek, periyodik bakımlarınızı yaparak, makinelerinizi kalitesi bir şekilde tekrar size teslim etmektedir.Özellikle de beyaz eşya alırken biraz temkinli oluruz.

Alacağımız tüm eşyaların özellikle garantili ürünler olmasını ve kaliteleri sayesinde ilk günkü performanslarından hiç bir şey kaybetmeden çalışmalarını isteriz. Bu ürünler arasında yer alan ve şimdilerde inşaatlar biter bitmez ilk kurulumu yapılan eşyalardan olan kombiler kalorifer sitemine son vererek daha ekonomik fiyatlarda kış aylarını geçirmemizi sağlamaktadır.

Doğalgazın hayatımıza dâhil olması ve her geçen gün daha geniş alanlara yayılması ile birlikte ev ve iş yerlerinin her birinde bulunan kombilerin markaları önemlidir. Belirli markaların kombilerini almamış olan kişiler ne yazık ki çok sık sorunlar yaşamaktadırlar.

Çankaya Eca kombi servisi nadir de olsa arızalanan kombilerin sorunlarını çözmekte olup, daha çok düzenli olarak bakımları gerçekleştirmekte olup, buda kombilerin ömrünü uzatmaktadır.

Çankaya Eca Klima Servisi

Farklı modelleri bulunan klimalar kullanılacakları alanlara uygun şekillerde seçilmektedirler. Montajları oldukça kolay olan klimalar sayesinde ev ve iş yerleri kışın ısınırken, yazın da serinlemektedirler. Fakat hepimizin de bildiği gibi klimalara bağlı olarak farklı rahatsızlıklar yaşanmaktadır.

Bu durumdan korkan birçok kişi soğuk ve sıcak havanın kahrını çekmeyi göze almakta olup, klimalarını kullanmak istememektedirler. Oysaki ECA cihazda bu durumların ortaya çıkmaması için gerekli olan tek şey düzenli olarak bakımların yapılmasıdır.

Bakımları yapılan klimalar sağlıklı havalar üfleyecek olup, performanslarını da hiçbir zaman kaybetmeyeceklerdir. Çankaya Eca klima servisi klimaların dilinden çok iyi anlamakta olup hem sağlığınızı hem de klimalarınızı uzun yıllar korumaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir