Batıkent ECA Servisi

 

33

Teknolojik tüm sistemleri ile birlikte mutfakta, banyo da ve yaşam alanlarında hayatı kolaylaştıran yenilikçi isim ECA ürünler bir takım nedenlerden dolayı bazı zamanlarda bakıma ihtiyaç duyabilmekte ve sağlıklı kullanımların devamı için bakım sırasında aranılan teknik servisin kalitesi ise büyük bir öneme sahip olmaktadır.

Batıkent ECA servisi olarak biz müşteri portföyü yüksek ve hızlı servis imkânı ile birlikte kullanıcıyı tatmin eden ve kesin çözüm üreten bir çalışma prensibine sahip olmaktayız. 

Batıkent ECA servisi olarak klima, kombi, radyatör, boyler, güneş enerji sistemleri, su ısıtıcıları, kalorifer kazanları gibi ürünler dışında su tesisat ve doğalgaz vanaları, armatürler gibi birçok ıslak alan ihtiyaçlarına da karşılık verebilmekte ve meydana gelen sorunları en kısa sürede en garantili biçimde sonuca ulaştırabilmektedir.

Saygın bir müşteri temsilciliğine sahip olan teknik servisimiz içerisinde iletişim kurulduktan hemen sonra gerekli eğitimlerini almış olan dinamik teknik ekibimiz tarafından yapılan ön çalışma sonucunda sorun ortadan kaldırmakta bunun yanında mevsim geçişlerinde yapılması gereken bakımlar yerinde hizmet ayrıcalığı ile sunulmaktadır.

Kombi servisinizden beklentiniz ne varsa karşılıyoruz. Kaliteli işçilik ve garantili parça değişimi Batıkent Eca Servisi firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Her zaman yüksek kalitedeki hizmetleriyle bilinen firmamız sizlerin 7/24 yanında olmaya devam etmektedir.

Profesyonel bir iş anlayışımız bulunmaktadır. Güler yüzlü çalışanlarımız sizlerin yardımcısı olacaktır. Her konuda bizimle iletişime geçebilir ve destek talep edebilirsiniz. Firma olarak hizmet bölgemiz geniştir. Kendimize çok güveniyoruz.

Kombinizle alakalı tüm ihtiyaçları en iyi şekilde firmamız karşılayacaktır. Parça değişimlerinde orjinal ürünler kullanıyoruz. İşçilik hizmetlerimize garanti veriyor ve arkasında duruyoruz. Kombinizin montajını sağlam bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Yıllık düzenli bakımlarını itina ile gerçekleştiriyoruz.

Olası arıza durumlarında en iyi işçilik hizmetini biz sağlıyoruz.Firmamız iklimlendirme cihazlarınız üzerine uzmanlaşmış, deneyim kazanmış ve yüksek bilgi sahibidir.

Klima ile alakalı her türlü talebi karşılayabiliyoruz. Farklı marka cihazlarınızı Batıkent Eca Kombi Servisi olarak en iyi şekilde gözden geçiriyoruz. Klima için montaj aşaması önemlidir. Klimanın doğru konumlandırılması ve sağlam monte edilmesi gerekir.

Bu anlamda firmamız uzmandır. Yüksek verim ve uzun yıllar dayanıklılık için bakım şarttır. Klima bakıma muhtaç bir cihazdır. Bizimde hizmetlerimizin temelini klima oluşturmaktadır. Tüm aşamalarına hakim olan Batıkent ECA Servisi firmamız, 7/24 servis hizmeti sağlamaktadır.

Yedek parça ve işçilik hizmetlerimize güvenebilirsiniz. Tüm marka cihazlarınız için bizi tercih edebilirsiniz. Her konuda sizlere yardımcı olmaya hazırız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir