Balgat ECA Servisi

                                                   

44

Isıtma ve soğutma grubu ürünlerinde ECA markası, başarılı üretimler sağlamaktadır. Aynı şekilde cihazlarının daha iyi çalışabilmesini sağlayacak servis hizmeti arayanlar için de, Balgat ECA servisi tüm olanaklarını en iyi şekilde sunuyor.

Artık ECA markalı ürünleriniz güvende olacak. Cihazların periyodik bakımları için servis talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. Orijinal yedek parça temininden temizlik işlemlerine kadar her uygulama uzmanlıkla gerçekleştirilir.

Yerinde ve kısa sürede tamamlanacak bakım işlemleri sayesinde artık ECA markalı ürünleriniz daha uzun ömürlü olacak. Bakım işlemlerinde olduğu gibi onarım uygulamalarında da aynı sonucu alabilirsiniz.

Günün her saatinde cihaz arızalanmaları için servis ekibi destek vermeye hazırdır. Balgat ECA servisi, alanında eğitimli ve deneyimli bir ekip ile çalışma sağlar. En iyi servis kalitesi ve güler yüzlü çalışma prensibi ile her detayından çok memnun kalacağınız bir hizmet sizleri bekliyor.

ECA markalı tüm ürünlerinizin daha dayanıklı olması ve ilk günkü performanslarını koruması için en iyi servis ekibinden yardım isteyin ve kısa sürede ürün problemleri halledilsin. Kullanmakta olduğunuz kombilerin ateşlemelerinde, gaz alımlarında ya da basınç düşüşlerinde ne yapmanız gerektiğini mutlaka bilmeniz gerekmektedir.

Servisiniz adresinize ulaşana kadar ilk yapılması gerekenler sorunların bürümemesi adına oldukça önemlidir. Bu konuda müşterilerine gerekli eğitimleri kombilerin kurulum aşamalarında vermekte olan Balgat Eca kombi servisi sektörde hizmet vermeye başladığı günden bugüne çalışmalarına dikkat etmektedir.

Müşteri memnuniyetine önem vermekte olan servis gelen çağrıların ardından verilen adreslere yakın olan gezici servis aracını hemen bilgilendirmekte ve adreslere yönlendirmektedir. Her daim gerekli şekilde hazırlanmakta olan araçlar sayesinde kombilerin problemleri çözülürken gerekli olan her bir parça araç içerinden tedarik edilmekte olup, buda servis sürelerini kısaltmakta ve kullanıcıların mağdur olmamalarını sağlamaktadır.

En az kombiler kadar klimalarda yanlış kullanımlardan ya da bakımlarının düzenli yapılmamasından kaynaklı olarak arızalanmaktadırlar. Buda klima sahiplerini fazlası ile üzmektedir. Büyük harcamalar yapılarak alınan klimaları uzun yıllar ilk günkü performansları ile çalışmasını isteyen klima sahipleri bu konuda deneyimli olan Balgat Eca Kombi servisi her daim iletişim halinde olmaktalar.

Her tülü klima modellerinin dilinden anlamakta olan servisin hizmetleri garantili olup, aynı sorunun tekrarlaması neticesinde kullanıcılardan ekstra ücretler talep edilmemektedir. Ayrıca klimalara kullanılacak olan yedek parçalarda orijinal olup, kısa sürede tedarik edildiği gibi fiyatlarıyla da sıkıntı teşkil etmemektedirler.

Sizlerde klimalarınızın uzun ömürlü olmasını ve istediğiniz performansta çalışmasını istiyorsanız Balgat Eca servisi ile her daim iletişim halinde olmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir