Ayrancı ECA Servisi

 

44Ayrancı Eca Servisi yaygın olarak kullanılan kombi ve şofbenlerinizin bakım ve onarımını yapmak için uzun yıllar önce kurulmuş , kaliteli , memnuniyet odaklı çalışan , kusursuz hizmet verme yeteneğine sahip , profesyonel hizmet ruhu ve mantığı ile çalışan dürüst titiz yenilikci bir firmadır.

Ankara da doğalgaz kullanımına geçilmesi ile birlikte kombi ve şofenkullanımı da oldukca fazla artmıştır.En çok tercih edilen markaların başında da ECA gelmiştir. Uzun kullanım ömrüne sahip bu cihazlar belirli aralıklarla bakım isterler.

Yoğun kullanımı olması sebebi ile temizlik ve gözden geçirilerek kontrol edilmesi önem taşır. Ayrıca arıza yapan ürünleriniz olabilir. Ayrancı ECA servisi bu durumlarda en büyük destekcinizdir. Eksiksiz ve mükemmel kalitede olan bakım ve tamir işlerimiz , yüksek kalite standartları çerçevesinde gerçekleştirilir. Ayrancı ECA servisi yapmış olduğu hizmetleri de 1 yıl garanti altına almakta ve ilerleyen zamanlarda aynı arızanın tekrarlaması halinde hiçbir ücret talep etmeden onarımlarınızı yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir