Ankara ECA Bölge Servisi

Teknik çözümler sunan, müşterilerinin memnuniyetini esas alan ve en iyi çalışma metotlarıyla çalışan Ankara Eca Servisi, beyaz eşyalarınız yanında, kombi ve klima bakımı konusunda da en iyi hizmeti vermektedir.

Kış aylarına girmeden kombi yıllık bakımı yapmak, kış aylarında rahat etmek için çok önemlidir. Yıllık bakım ve onarım ile tam randımanlı çalışan kombiler, yıllık bakımla tam randımanlı çalışan klimalar, işin ehli teknik servisler tarafından yapılmaktadır.

Yaz aylarında en iyi şekilde serinlemek için, kış aylarında en iyi şekilde ısınmak için, yazdan önce klimaları, kıştan önce de kombileri bakımdan geçirmek gerekir.

Bakım işine cihazı test ile başlayan servis elemanları, kombinin parçalarını tek tek test edebilmektedirler. Çalışma performansının test edilmesi ile birlikte, yakıcı kısım, fan kısmı, baca kısmı ve su pompalama kısmı testi ile tam bir yıllık bakım ve onarım yapılmaktadır.

Kombilerde, yakıcı kısımdaki parçalar, yanma sonucu tortu kaplar. Bu tortular temizlenebilirse tekrar kullanılır, ancak temizlenmezse değiştirilir. Su ısıtma bölümü, kombinin randımanı için önemlidir.

Klimalar, yaz aylarının kavurucu sıcağını, buz gibi serinleten cihazlardır. Bu cihazların bakımı çok önemlidir ve bu öneme binaen, bakım ve onarım işleri yapılmalıdır. Bu işlere, polen, filtre ve toz temizliği ile başlanır. Fan performansı ve parça testi ile klimaların bakım ve onarım işlerinde neler yapılacağı tespit edilir.

Elemanları konusunda gereken eğitim veren Ankara eca servisi, teknik konuda bilgili olan, eğitim sertifikalı, tecrübe ve birikime sahip elemanlarla çalışmaktadır. Gerekli teknik donanıma sahip olan teknik servis elemanları, cihaz konusunda tecrübelidirler.

Kombi ve klimalar, sahiplerinin onayı ile bakım ve onarıma alınır. Kombi ve klimalar, oldukları yerde bakım ve onarıma alınır. Başka bir yere taşınmazlar.

ANKARA ECA ŞOFBEN SERVİSİ

ECA  markalı şofbenlerinizin arıza açması durumunda hemen servisimizle irtibata geçebilirsiniz. Bizi aramanız neticesinde servis kaydınızı alan çağrı merkezindeki arkadaşlarımız sorununuzu teknik servis ekibine ileterek arızanıza bir an önce müdahale edilmesini sağlayacaktır.

Cihazınızın kontrolünü yapan teknisyenlerimiz arızanız için size gereken bilgiyi verecektir.

Yapılacak işlem ve masraf hakkında alacağınız bilgi neticesinde ve onayınızın alınması durumunda arızanızın hemen giderilmesi için tamirat işlemi başlatılacaktır.

Tamir sürecinin sonunda teknisyenlerimizin cihazı sizin de kontrol etmesi neticesinde ürün kullanımınıza sunulacaktır. Kesintisiz servis hizmetimizden yararlanmak için lütfen bizimle iletişime geçerek servisimizden randevu alınız.

Üstün hizmet politikasını benimsemiş olan Ankara Eca Kombi Servisi her zaman yüksek standartlarda sunduğu hizmet ile müşterilerinin vazgeçilmezi olmaktadır.

Ankara Eca Servisi olarak yılların bize verdiği tecrübeyi deneyimli, profesyonel ve eğitimli teknisyenlerim ile birleştirerek sunduğumuz teknik servis hizmeti sektörünün en iyileri arasında yer almaktadır.

Yılın 365 günü aralıksız hizmet sunan firmamız ayrıca zor anlarda meydana gelen arızalarınız için 24 saat kombi tamir servisine devam etmektedir.

ankara-eca-servisi
Ankara ECA Servisi

Ankara ECA Kombi Teknik Servisimizin çağrı merkezinize bırakacağınız randevuya en kısa sürede ulaşmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir