Ankara ECA Bölge Servisi
Ankara ECA Servisi

Ankara Eca Servisi, yıllardır ülkemizde kombi ve şofben denildiğinde ilk akla gelen köklü markalardan Eca’nın Ankara’da en hızlı ve garantili bakım-onarım yapan garantili servisidir.

Eca marka şofben ve kombiler dünden bugüne teknolojik gelişmelerle beraber kendisini yenileyerek insanların ihtiyaçlarına maksimumda karşılık vermeye devam ediyor.

Öyle ki hem evlerde hem de büyük fabrika ve işletmelerde Eca markası kendisini göstermektedir. Ankara Eca Servisi olarak biz de uzun yıllardır bahsi geçen markanın servis işlerini itina ile yürütmekteyiz.

Eca her ne kadar bu cihazlarda iddialı olsa da her elektrik ve gazlı cihaz gibi yıllık bakıma ihtiyaç duyar. Yıllık bakımlar sene içerisinde Eca marka cihazlarınızdan tam verim alabilmeniz açısından önemlidir.

25 Yıllık Tecrübesi İle Ankara Eca Servisi Hizmetinizde

25 yıldır Ankara’da semt ve ilçe ayırt etmeksizin tüm Eca kullanıcılarının bakım-onarım ihtiyaçlarına cevap vermiş bir servis olarak müşteri memnuniyetini daima ön planda tuttuk, tutmaya da devam ediyoruz.

Şofbenler konusunda günlük olarak pek çok arıza kaydı alabiliyoruz. Bu arızalar günlük işlerin aksamasına neden olduğundan hızlı bir şekilde onarılmalıdır.

Örneğin bize şofbenlerle ilgili gelen en yoğun arıza kayıtlarından bir tanesi rezistans yanması sorunudur.

Bazı durumlarda ise rezistans ve termostat bağlantı klemensleri eriyebilmektedir. Hatalı montajlar bu sorunlarda büyük rol oynamaktadır. Eger detaylı bilgi almak ve sorununuzu hemen çözmek isterseniz Ankara Eca Servisi olarak bizi arayabilir ve uzman teknisyenlerimize konu hakkında danışabilirsiniz.

Şofbenlerin emniyet sviclerinin erimesi durumu da karşımıza sık bir şekilde çıkmaktadır.

Kademe anahtarı arızası, bağlantı kablolarının erimesi gibi arızalar hatalı üretimin doğurduğu sonuçlar olabiliyor. Burada sebep ne olursa olsun önemli olan şofbeninize profesyonel bir şekilde bakım yapılmasıdır.

Kullanıcı Hatalarının Giderilmesi Bizim İşimiz

Kullanıcı hatalarından dolayı da bu tip arızalar meydana gelebiliyor. Bu sebeple müşterilerimize anlamadıkları bir konu dahilinde hemen Ankara Eca Servisi ekibimizle irtibata geçmelerini tavsiye ediyoruz.

Kombiler, hem sıcak su hem de ısı ihtiyaçlarını karşılayan oldukça kullanışlı cihazlardır. Eca’nın birbirinden farklı kombi çeşitleri büyük ilgi görmektedir.

Ancak yıllık bakımlar yapılmadığı takdirde kombilerde de pek çok sorunla karşılaşabiliyoruz.

Kombilerde karşılaştığımız arızalardan bir tanesi gaz yokluğu-ateşleme sorunudur. Kombide yanma oluşmaz ya da dairede gaz kesintisi var ise bu arıza ile karşılaşabiliyoruz. Gerekli tedbirler Ankara Eca Servisi uzman ekiplerimiz tarafından alınmaktadır.

Kombilerde yaşadığımız bir başka sorun ise pompa arızası olmaktadır. Kombi içerisindeki su tesisatta belirli nedenlerden dolayı dolaşamaz ise su kombi içinde dolaşacak ve bu da aşırı ısınmaya sebep olacaktır.

Pompa sıkışmış ya da devir düşürüyor demektir. Pompa arızasının yanında tesisat arızası da ortaya çıkabilir. Böyle bir durumda Ankara Eca Servisi ekiplerimiz gerekli müdahaleyi yapacaktır.

Ankara ECA Şofben Servisi

Hem şofben hem de kombilerde tercihiniz Eca ise Ankara’da günün her saati ulaşabileceğiniz TSE standartlı hizmet veren bir servisiniz bulunmaktadır. Ankara bölge merkez servisi olarak garantili hizmet ile kesin sonuca ulaşmaktayız.

Ankara ECA Servisi olarak bünyemizde bulunan gezici mobil servis ekiplerimizle arızalı cihazlarınıza en kısa sürede müdahale ederek sorununuza kısa süre içinde çözüm bulmaktayız.

Ankara Eca Servisi ni arayarak servis talebinde bulunmanızdan kısa süre sonra adresinize ulaşan teknisyenlerimiz , cihazınızın tüm kontrollerini yaparak arızayı tespit edecek ve onay vermeniz durumunda müdahale ederek , ürünü çalışır duruma getirecektir.

Tamir esnasında kullanılan parçalar 1 yıl servis bunyemizin garantisi altındadır. Orjinal yedek parça kullandığımız için de tekrar aynı sorunla karşılaşma olasılığınız minimumdur.

Ayrıca kombilerinize yılda 1 defa bakım yaptırmanızı önermekteyiz. Bakımı yapılan kombinizin doğalgaz sarfiyatı minimuma inmektedir. Böylece bütceniz de rahat nefes almaktadır.

Ankara ECA Kombi Servisi

Bakımsız kombiler doğalgazı çok harcamasının yanı sıra sağlık sorunlarına da yol açabilmektedir..Olası bir gaz kaçağının veya karbonmonoksit zehirlenmesinin önüne bakım yaptırarak geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra kombinizin kullanım ömrü de uzar ve değişim yaparak ekstra masraf yapmaktan kurtulursunuz..

Kombi alırken evinizin metrekaresini , cephesini ve kullanım kapasitesini de göz önünde bulundurmanız gerekir.İhtiyacınız olan kapasitedeki kombi seçimini yaparak en ideal ölçülerde ısınabilirsiniz.

Yıllık bakım ve onarım, servisçilik anlayışında önemli bir meseledir. Uzun yıllar çalışan, yıl boyu hiç durmadan harıl harıl çalışan ECA kombi ve klimalar, yıllık bakım ile en iyi şekilde çalışmaktadır.

Kış aylarında tam randımanlı kombi için, yaz aylarında en iyi şekilde serinleten klima için, yıllık bakım ve onarım gereklidir. Teknik hususlar her zaman dikkat edilmelidir.

  • Ankara ECA Kombi  Teknik Servisi 7/24 teknik servis hizmeti ile sektörünün öncülerinden olmaktadır.Yüksek standartlarda hizmet kalitemiz ile tanışmak için bizi arayınız.
  • Ankara Eca Servisi kurulduğundan beridir deneyimli teknikerleri ile Eca markalı ürünlerin servis işlemlerini kaliteli hizmet prensibi ile karşılamaktadır.
  • Ankara Eca Servisi Ankara da gezici servis ekipleri ile gelen servis taleplerine kısa sürede ulaşarak sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözüme ulaştırmaktadır.
  • Ankara ECA Servisleri yüksek standartlarda teknik servis hizmetini garantili vermekle birlikte kombi veya Şofben gibi cihazlarınızda kullanacağımız yedek parçalar da bir (1) yıl garanti içerisinde tutulmaktadır.

Ankara ECA Servisi TSE standartlı servis çalışmaları ile her zaman nkaralı kullanıcıların gözdesi olmuştur.

Kombi ve şofben alanlarında tamir faaliyetleri yapan servisimiz işinin en iyisi olmak için var gücü ile çalışmaktadır. Müşteri emenuniyetiniz ilk planda tutan işletmemiz bu amaç için firma olarak bu amaç için üzerine düşen görevleri her şekilde yerine getirmiştir.

Eca markalı kombi ve şofben cihazlarınızın bakımının yanı sıra montajı, parça temini gibi konularda Ankara halkına alternatif hizmetler sunuyor. Kulanılsın veya kullanılmasın ısıtma ve soğutma amaçlı kullanılan ve doğal gaz ile çalışan bu cihazların yılda minimum bir defa bakım yapılması katiyetle hayati önem arz eder.

Ankara ECA Servisi personelleri bu işlemler için ylın her günü göreve hazırdır. Bir telefon açmak kadar kolay olan bu uygulamalar bizim uzmanlık alanımıza girmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir