Eryaman ECA Servisi

          

33

Ülkemizin ve Dünyanın en güvenilir markalarının başında gelen ECA ürünlerine sahipseniz, uzun ömürlü ve etkili kullanım, hijyen ve güvenilirlik işin mutlaka bakım hizmeti almalısınız. Eryaman Eca servisi; etkili ve güvenilir bakım işini, güvenilir, eğitimli, konusunda uzman çalışanları ile güler yüzlü bir şekilde gerçekleştiriyor.

Bakım hizmetinin avantajları nelerdir?

*Bakım hizmeti, ürününüzü uzun yıllar boyunca, ilk günkü kalite ile kullanmanızı sağlar.

*Performans artışı ve dinamik kullanım olanakları sunarak sizi mutlu eder.

*Özellikle klima, kombi gibi hassas malzemelerin güvenli kullanım olanaklarını arttırır ve olası küçük sıkıntıların büyümesini engeller.

Eryaman Eca servisi sunduğu hizmetler:

*Yerinde arıza tespiti, yerinde onarım ve bakım hizmeti sağlamaktadır.

*Arıza tespiti maksimum iki saat içinde sağlanarak, hızlı hizmet verilmesi sağlanır.

*Arızaya ait ücret bilgileri müşteri ile paylaşılır, müşteriye haber edilmeden işlem yapılmaz.

*Randevu hizmeti ile çalışılmaktadır. Bu hizmet sayesinde zaman kaybı yaşanması engellenmiş olmaktadır.

*Tüm çalışanlar, konusu ile ilgili eğitim ve akreditasyon çalışmalarını almış kişilerdir.

*Bakım ve onarım hizmeti, ürüne ait orjinal yedek parçalar ile gerçekleştirilmektedir.

Siz de, güvenilir ve uzun ömürlü bakım için, mutlaka yetkili servis hizmetini alınız.

Beyaz eşya almaya karar verdiğimizde pişmanlık yaşamamak için bu konuda bilgi sahibi olan kişilerden yardım almamız gerekmektedir. Alacağımız kombilerin kullanacağımız mekânlara ne kadar uyumlu olacağını ve beklenilen performansı gösterebilip gösteremeyeceklerini yalnızca onların dilinden anlayan kişiler anlamaktadır.

Bu konuda yılların tecrübesini kazanmış olan Eryaman Eca kombi servisi sizlerin her daim yanında olup, kombilerin tercihinden kurulum aşamasına, nasıl kullanılacağına ve gerekli bakımlarına kadar tüm sorunlar karşısında kullanıcıların yanında olmaktadır.

Servis bünyesinde görev yapmakta olan tüm ekip elamanları bu konuda gerekli eğitimlere sahip olup, her yeni hizmet ile yeni deneyimler kazanmakta ve tüm sorunları kesin olarak çözüme ulaştırmaktadırlar. Müşteri memnuniyetine büyük önem vermekte olan servis onları hiçbir şekilde mağdur etmemekte olup, oldukça hızlı şekilde hizmetlerini vermektedir

Sıcak ve soğuk sıkıntısından bizleri kurtararak ihtiyacımız ısıları bizlere sunan klimalar şimdilerde kafamızı çevirdiğimiz her alanda karşımıza çıkmaktadırlar. Yaz-kış kesintisiz olarak kullanılmakta olan klimaların istenilen performansları gösterebilmeleri için düzenli olarak Eryaman Eca Servisi personelleri tarafından bakımdan geçmeleri gerekmektedir.

Düzenli bakımları yapılmayan klimalar çok çabuk arızalanmakta olup, buda zaman kaybına ve gereksiz masraflara neden olmaktadır. Bilinçli kullanıcılar daha klimalarının kurulum aşamasında servislerden gerekli tüm bilgileri almakta olup, sonrasında klimaları bu doğrultuda kullanmaktadırlar.

Eryaman Eca servisi şimdilerde bulunduğu çevrede geniş bir alana hizmet vermekte ve garanti kapsamında bulunan bu hizmetler ile her daim müşterilerinden olumlu tepkiler almaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir