Çukurambar ECA Servisi

 

22

Armatür ve seramik dünyasının lideri olan ECA, ısıtma ve soğutma sistemleri ile de hayatımızda her alana imzasını bırakıyor. Enerji tasarruflu ve teknolojik ısıtma ve soğutma sistemleri ile hayatımızda olan ECA, bireysel ve merkezi sistem çözümleri ile mekânlarımızda fark yaratan ürünler sunmaktadır.

Güneş enerji sistemleri ile enerjiyi en etkili ve ucuz çözümlerle bize sunan ECA, bütçemizi korumak için bizlerin yanındadır. Tüm banyo ürünleri, ısıtma ve soğutma sistemleri ile satış sonrasında da kullanıcılarının yanında olmaktadır.

Çukurambar ECA servisi olarak tüm ürünlerimiz ile ilgili sizlere destek vermekteyiz. Ürünlerinizle ilgili bakım, onarım ve teknik servis hizmetlerimizin dışında, ürünlerinizin uzun süreli ve güvenli kullanımı için de sizlere bilgilendirmelerde bulunmaktayız.

Profesyonel ve güler yüzlü çalışanlarımız ile hayatınızı zorlaştırmadan, hızlı ve kalıcı çözümler sunuyoruz.Teknik servis süresi boyunca ürünlerinizle ilgili sizlere bildirimlerde bulunuyor ve süreçten haberdar ediyoruz. Bize ne zaman ihtiyaç duyarsanız bir telefon kadar yakınınızdayız.

ECA markalı tüm ürünleriniz için her türlü soru, sorun ve görüşleriniz için Çukurambar ECA servisi irtibat numaralarından bize ulaşabilirsiniz. ECA kombi temizliği, bakım ve onarım hizmetlerini yerinde ve hızlı olarak yerine getiren Çukurambar Eca Servisi güvenliğiniz için dikkatli ve titiz çalışır.

Garantili çözüm konusunda tecrübelerine güvenen ekip, her zaman rakiplerinden bir adım öndedir. 7 gün 24 saat hızlı ve güvenli servis hizmeti alarak, kaliteli bakımın farkını görebilirsiniz. Arıza tamirinde orijinal parçalar kullanarak, yeniden değiştirilme sorununu ortadan kaldırır.

Kombi konusunda eğitim almış ekip için onarımı imkânsız diye bir şey yoktur. Güvenli bir kombi kullanımında önemli bilgiler vererek daha rahat kullanmanızı sağlar ve dikkat etmeniz gereken konuları anlatırlar.Kaliteli hizmetten ve hızlı ulaşımdan şaşmadan, ECA klima tamir, bakım, onarım, montaj ve de-montaj hizmetlerini yerine getiren Çukurambar Eca kombi Servisi müşteri memnuniyetini ve menfaatlerini korur, gözetir.

Klimanızın ilk günkü gibi çalışmasını sağlarken, maddi açıdan da sizi düşünerek, uygun fiyatlara hizmet verir. Kullandıkları parçalar ve işçilik 1 yıl garantilidir. Memnuniyetinizi daha üst düzeye çıkarmak için, zaman kısıtlamasını da ortadan kaldıran firma 7/24 kesintisiz hizmet imkânları ile çağırdığınız her vakit yanınıza gelir.

Gezici servis ekipleri donanımlıdır ekipmanları ile her saat aktif olarak bekler. Telefonda uzman müşteri temsilcileri, sahada profesyonel ekipleri ile kaliteli ve garantili çözüm konusunda rakipsizdir. Klimanızın uzun yıllar sağlıklı çalışması için gerekli olan tüm çözüm bilgilerine sahip olan ekip, her zaman sizin yanınızdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir